Forum klanu "Strażnicy Rzemieślników"

Forum te jest przeznaczone wyłącznie członkom klanu "Strażnicy rzemieślników"


#1 2012-09-01 16:31:34

valian

Biszkopt

Zarejestrowany: 2012-09-01
Posty: 2
Punktów :   

Valian

Nazywam się Valian, [526].
Gram fabularnie. 1 lvl
Elf
Klasa: Rzemieślnik Podklasa: Zbrojmistrz Zajęcie: Jubiler
Wiek: 203 lat
Zamieszkanie: Dol Velen
Gram fabularnie.

Jestem dość częstym graczem w KF2. Gram oczywiście fabularnie. Będę robił wszystko żeby klan miał jak najlepsze warunki do grania

Offline

 

#2 2012-09-01 21:09:15

 Pelfar

Mistrz/Sędzia Gildii

Skąd: Lubawa
Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Valian

Hmm... No nie wiem. Wiem że nie grasz mechanicznie, ale to nie znaczy że nie masz nic robić. Ja też nie gram za bardzo mechanicznie (Tak tylko do połowy) ale i tak nie mam lvl 1. Spróbuj wbić większy poziom (Min. 10) a wtedy może powtarzam MOŻE Cię przyjmę. Jak na razie jestem na NIE. Ale nie wiem co na to jeszcze Est'ryn. Spróbuj jak najszybciej wbić poziom zanim Est to zobaczy. Chyba że już to zrobiłeś wtedy to popraw ^^

Pozdrawiam:
Pelfar

Offline

 

#3 2012-09-03 18:50:23

 Est'ryn

Sekretarz/Sędzia Gildii

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 9
Punktów :   

Re: Valian

A więc...
Z mojej perspektywy wygląda to tak:
1. masz niski poziom, co niby nie przeszkadza, ale w oczy kłuje. Jak nie chcesz walczyć, nabij poziom zbieractwem i sprzedaj lub zachomikuj surowce. To się potem przyda.
2. Niby grasz fabularnie, a Twoje zakładki, a nawet ta jedna, która istnieje, są do kitu. Wiem, ze ja tez nie grzeszę cudownością moich, ale wynika to z braku czasu, mimo to potrafiłam utworzyć 4 porządne zakładki.

Dopóki nie poprawisz powyższych aspektów, jestem na zdecydowane NIE!

"Spróbuj jak najszybciej wbić poziom zanim Est to zobaczy." Dobre sobie. Uważaj na słowa, elficzku, bo mogę Ci coś dosypać do trunku...

Offline

 

#4 2012-09-05 14:16:52

 Pelfar

Mistrz/Sędzia Gildii

Skąd: Lubawa
Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Valian

Hehe. Oj nie złość się na mnie ^^ No wybacz ale nie będziesz w naszej organizacji.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyjazddoaustrii.pun.pl www.warrock.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.digitalworlpl.pun.pl www.wrestlingames.pun.pl