Forum klanu "Strażnicy Rzemieślników"

Forum te jest przeznaczone wyłącznie członkom klanu "Strażnicy rzemieślników"


  • Index
  •  » Podania
  •  » Żeby nie było, to się przedstawię- Est'ryn

#1 2012-09-03 19:06:56

 Est'ryn

Sekretarz/Sędzia Gildii

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 9
Punktów :   

Żeby nie było, to się przedstawię- Est'ryn

A więc- powód, dla którego utworzyłam ten wątek jest prosty: możemy się przez to wszyscy lepiej poznać i łatwo ogarnąć kto jest w gildii i jakie stanowisko zajmuje.

Est'ryn Sabio, hobbit alchemik, do Pańskich usług. Urodzona w pobliżu Solinde i w innym miejscu, choć w tym samym regionie zamieszkała. Gdybym miała zostać więźniem czyim, na ramieniu wypaliliby mi kod 888. Poziom osiągnęłam niewielki, bo zaledwie 28, ale przyznacie, że dla postaci grającej prawie tylko i wyłącznie fabularnie to i tak niezły wynik. W gildii zajmuję stanowisko Sekretarza i sądzę, że jest ono zasłużone, mając na względzie, że wraz z Mistrzem tworzyłam to stowarzyszenie już w poprzedniej wersji KF i pomagam w prowadzeniu teraz.

Jeśli chodzi o mnie, czyli Maru, bo tak mnie prywatnie tytułować proszę, to żem lekko zabiegane dziewczę, które, za co przepraszam, pojawia się często, lecz na krótko i uciekam bez ostrzeżenia. Zagorzała fantastka, mangowa i k-popowiczka. Zawsze chętna na sesje, jeśli nie ma nawału zajęć.

Offline

 
  • Index
  •  » Podania
  •  » Żeby nie było, to się przedstawię- Est'ryn

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistic.pun.pl www.roxoria.pun.pl www.omnia.pun.pl www.poke-destiny.pun.pl www.iw.pun.pl